Hakkımızda

1987 yılında kurulmuş olan şirketimiz bünyesinde 5 idari personel 2 aşçıbaşı, 8 aşçı 10 aşçı yardımcısı 12 servis elemanı ve 5 servis aracı ile sektörünün en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

Hazır yemek ve catering hizmeti veren yemek şirketimiz hijyenik, sağlıklı üretim ortamı ve kaliteli malzeme ile tabldot, toplu yemek, catering servis ve özel yemek organizasyonları konusunda yemek üretim sektörünün en iyisi olmayı hedeflemektedir.
ASA YEMEK ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, devamlı gelişme sürecinde olan ve bu sürekli gelişimini müşterileri ile paylaşabilen bir kurumdur.

ASA YEMEK olarak biz;

Kurumlarımızın, müşterilerimizin istek ve beklentilerine paralel olarak, hijyen husussunda ödün vermeksizin, kaliteli ve sağlıklı yemekler üreterek, ürettiğimiz yemekleri geliştirerek, sektörümüzün önde gelen firmaları arasında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Geçmişten günümüze gelen, ürün, deneyim ve bilgi birikimi, yöresel ve ulusal mutfaklar zenginliği ile ASA YEMEK çatısı altında birleşir ve aşçılarımızın yeteneği ile bütünleşir.

Daha sonrasında ise sizlerin arzuları ve gereksinimleri unutulmadan ileri yöntem ve teknikler kullanılarak, beğenilerinize özenle takdim edilir.

Lezzetli ve kaliteli bir yemek için kaliteli hammadde kullanılması gerektiğinin bilincinde olan biz, ülkemizin kendi sektöründe kalitesi ile tanınan İSO ve TSE kalite belgeli 1. sınıf ürünleri kullanmaktayız. Ve de bunu kanıtlamak ve görebilmeniz amacıyla mutfaklarımızı sizin ziyaretinize devamlı olarak açık olduğunu hatırlatırız.

Firmamız GMP (en iyi üretim teknolojisini) uygulamaktadır. Bunun gereği olarak kullanılan her türlü mutfak ekipmanımız gıda projesi için özel olarak üretilmiş paslanmaz çelik ekipmandır. Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001-2008, kritik kontrol noktalarında tehlike analizleri (HACCP) ve TSE hizmet yeri yeterlilik belgelerine sahip olan firmamız belgelerin gerekliliklerini eksiksiz olarak yapma bilincinde ve gayretindedir.

Sizlere teklif vermekle mutluluğumuzu, hizmet etmekle gururumuzu paylaşmanızı istiyoruz.

Not: Şirketimiz aynı zamanda dinamik kadrosuyla kokteyl, özel yemek davetleri, seminer – toplantı yemekleri, düğün, nişan ve tüm organizasyon hizmetlerini gerçekleştirmektedir.